Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dziedzictwo kulturowe

Czcionka:

TRADYCJA MOŻE BYĆ TWOJĄ PASJĄ

Projekt pod nazwą "Tradycja może być twoją pasją - krok pierwszy" będzie realizowany w okresie styczeń - czerwiec 2005 przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Korycinie przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Gimnazjum im. "Solidarności" i Przedszkolem im. Jana Pawła II w Korycinie.

Projekt ma na celu zapoczątkowanie działalności Izby Regionalnej w pomieszczeniach GOKSiT w Korycinie oraz ocalenie od zapomnienia i ożywianie tradycji na terenie Gminy Korycin.


Pomoc i współpracę przy jego realizacji zadeklarowali nieliczni już twórcy ludowi Gminy Korycin, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, Stowarzyszenie Twórców Ludowych i Podlaskie Muzeum Regionalne w Białymstoku, "Dom Gościnny" w Dzięciołówce i Bombli, firma "KONAR" w Skindzierzu, "FARMER" w Korycinie i inni. W/w Projekt został dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie IV" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolnościi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce". Dotację w kwocie 5 250 zł przyznała Fundacja "Sokólski Fundusz Lokalny". Informacje o realizacji kolejnych działań, zdjęcia, wywiady, programy imprez itp. będziemy zamieszczać w kolejnych numerach miesięcznika "Czerpiemy z Tradycji".

 

Zapraszamy do współpracy

Jadwiga Łabanowska
Koordynator Projektu

Zegar

Kalendarium

Wrzesień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny

 

Konar

Konar Kora Korycin

Zespół Szkół w Korycinie

Urząd Gminy Korycin

Przedszkole Korycin

maratony polskie pl

Fundacja biebrzańska

Fundacja Sokólski Fundusz Lokalny

woak

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki